Fireboy & Watergirl

Gra Ogień i Woda 5 - Żywioły

Darmowe Gry Ogień i Woda

Zagraj teraz w Ogień i Woda 5 - Żywioły

Znana i lubiana gra logiczna, o nazwie Ogień i Woda 5 – Żywioły, czyli część piąta. Zmagania Wodnej dziewczynki i Ognistego chłopca. W tej odsłonie zaczyna się dość ciekawie, już na wstępie na bohaterów czekają różnego typu przeszkody: ogień i woda. A jak wiadomo z poprzednich części, w ogień nie może wejść woda, gdyż ulegnie ona wyparowaniu. Zaś do wody, nie może wejść ogień, bo ulegnie on zagaszeniu.
Gra Ogień i Woda 5 - Żywioły
Obaj więc muszą umiejętnie poradzić sobie z tymi przeszkodami, a do dźwigni, która przestawi opcje spory kawałek drogi.Cóż więc, na początku trzeba trochę pogłówkować, ale z pewnością wytrawni gracze znajdą rozwiązanie za jakiś czas. Albo skorzystają z podpowiedzi innych użytkowników, a instrukcji w sieci nie brakuje. W popularnym serwisie z filmikami, można znaleźć różnego rodzaju instrukcje, a jednocześnie przyjrzeć się, jak poradzili sobie inni gracze.

Wiadomo, najpierw coś jest trudne, aby potem, z czasem móc stać się łatwym i szybkim do przejścia. A co czeka w następnym etapie? Tego jeszcze nie wiemy, bo nie zdążyliśmy przejść pierwszego pisząc ten tekst dla Was. Po dłuższym zastanowieniu, mamy pewność że gra jest dość ciekawa, gdyż nie jest to zwykły labirynt, w którym zbiera się kryształy.A takich gier jest pełno w sieci. Ogień i Woda, to coś znacznie więcej, to wspaniała przygoda, możliwość dzielenia się z innymi.

W tej grze nie ma dwóch eliminujących się uczestników, co możemy zaobserwować na przykład w grach wyścigowych, czy piłkarskich. Tam ktoś musi wygrać, a ktoś przegrać. W tej grze oboje wygrywacie, o ile przejdziecie dany labirynt. Ale jeśli jedno z was dojdzie do magicznych drzwi, musi poczekać na drugą postać, tak aby wspólnie można było kontynuować przygodę. Woda potrzebuje Ognia, a on potrzebuje Wody. Kryształy dodają mocy uczestnikom, a dźwignie dokonują zmian środowiska. Niektóre mogą sprawić że woda zamarznie, aby ogień mógł po niej przejść. A inne uruchamiają portale, przez które można szybciej przejść cały labirynt. Z tą grą nie sposób się nudzić, za to można wiele wspólnie odkryć.

Jak grać w Ogień i Woda 5 - Żywioły?

 • Klawiszami STRZAŁEK poruszaj Ogniem.
 • Klawiszami WASD poruszaj Wodą.

Wykorzystaj wskazówki i porady!

 • Ogniem zbieraj czerwone klejnoty, a Wodą niebieskie diamenty.
 • Uważaj na zielone jeziorka! Są szkodliwe dla naszych bohaterów.
 • Przekładnie zostaną na miejscach po użyciu, ale płaskie włączniki już nie.
 • Pamiętaj, by wykorzystywać specjalne moce obu postaci przy rozwiązywaniu problemów.
 • W dowolnej chwili możesz zagrać w swoją ulubioną grę na pełnym ekranie na każdym urządzeniu

Czy warto zagrać w Ogień i Woda 5 - Żywioły?

 • Jest to gra platformowa stworzona dla 2 osób
 • Posiada bardzo dobrze zaprojektowane poziomy
 • Oferuje wspaniałą i pouczającą zabawę na wiele godzin
 • Automatycznie dopasowuje się do rozdzielczości każdego urządzenia
 • Można w nią grać na komputerze, telefonie lub tablecie z dowolnym systemem operacyjnym

fire & water Zastanawiasz się, jak spędzić kolejne nudne popołudnie? A może szukasz ciekawej rozrywki dla całej rodziny? Doskonałym pomysłem może być sięgnięcie po gry przygodowe na dwie osoby jak Ogień i Woda 5 - Żywioły. Wybór odpowiedniej platformówki zapewni doskonałą zabawę nie tylko młodym, ale też nieco starszym domownikom – a przy okazji można poprawić zdolność szarych komórek! Gry z serii ogień i woda to kapitalna fabuła i przepiękna oprawa graficzna, która wygląda oszałamiająco dobrze co sprawia, że Fireboy i Watergirl nadal cieszy się sporym zainteresowaniem.